Zvaniet vai rakstiet Wacapā: 294 384 53

Privātuma un sīkdatņu politika

Pārdošanas panākumu atslēgas logo

Privātuma politika

Privātuma politikas mērķis ir sniegt fiziskai personai (pakalpojumu klientam) informāciju par personas datu apstrādes nolūku, apjomu, aizsardzību, apstrādes termiņu un datu subjekta tiesībām datu iegūšanas laikā, kā arī apstrādājot klienta personas datus.

Īstenojot Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti, ar ko tiek atcelta Direktīva 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula). Šajos noteikumos netiek ietverta informācija par citām mājaslapām, kuras publicē informāciju par vietni. Lai apskatītu citu mājaslapu privātuma politiku, apskatiet šo vietņu lietošanas noteikumus.

1. Informācijas apkopošana  
Apmeklējot mājas lapu www.pardosanasatslegas.lv, iespējama sekojošas informācijas apkopošana:
- Jūsu IP adrese;
- Interneta pārlūks un ierīces veids (dators, viedtālrunis u.c.), kas tiek izmantots;
- Datums un laiks, kad esat apmeklējis mājas lapu;
- Ja veicat personalizētu pieteikumu – Jūsu augšupielādētie teksti, kas satur personīgu informāciju;
- Veicot atsauksmi par sniegto pakalpojumu vai ierakstot komentāru jautājumu sadaļā;
- Personīgā informācija, kas tiek sniegta sazinoties ar mums telefoniski vai ar e-pasta palīdzību.​​

2. Personas datu aptrādes nolūki:
- Lai tiktu veikta pasūtījuma, līguma izpilde un nodrošināts kvalitatīvs serviss;
- Saglabātu, uzlabotu un administrētu mājas lapu www.pardosanasatslegas.lv;
- Sniegtu informāciju par Jums interesējošiem produktiem un pakalpojumiem;
- Uzlabotu un personalizētu mūsu mājaslapas lietošanu;
- Uzlabotu mūsu komunikāciju ar Jums;
- Atpazītu un izvairītos no krāpnieciskām darbībam;
- Veicinātu informācijas sistēmu un tīklu drošību;
- Labāk izprastu, kādiem nolūkiem klienti apmeklē mājaslapu un noteiktu darbības, kas jāveic efektivitātes un klientu ērtību uzlabošanai.

​​3. Klienta dati
3.1. Klients dod piekrišanu personas datu apstrādei, ievadot datus par sevi mājas lapā www.pardosanasatslegas.lv
3.2. Personas datu informācija, ja to pieprasa un atļauj likums, var tikt izsniegta Latvijas Republikas Tiesībsargājošajām iestādēm.

​4. Personas datu apstrādes ilgums
4.1. Mēs paturam tiesības apstrādāt Klienta personas datus, kamēr pastāv kāds no minētajiem kritērijiem vai nosacījumiem:
4.1.1. Kamēr ar Klientu noslēgtais līgums ir spēkā;
4.1.2. Kamēr kādai no pusēm pastāv juridisks pienākums datu glabāšanai;
4.1.3. Klienta atsūtītie faili tiek dzēsti pēc klienta rakstiska lūguma uz e-pastu: mikus@mcsaldos.lv

​5. Mājas lapas apmeklējumi un sīkdatņu apstrāde
5.1. Personas datu apstrādes pārzinis izmanto sīkdatnes mājas lapā www.pardosana.lv. Sīkdatņu lietošanas noteikumi skatāmi sadaļā –"Privātuma un sīkdatņu politika".
5.2. Mājas lapā www.pardosanasatslegas.lv var tikt ievietotas saites uz trešo personu interneta mājas lapām, kurām ir savi lietošanas noteikumi, par ko personas datu apstrādes pārzinis atbildību nenes.

​6. Citi noteikumi
6.1. Personas datu apstrādes pārzinim ir tiesības veikt papildinājumus, grozījumus Privātuma politikā, padarot pieejamu Klientam tā aktuālo mājas lapaversiju.

Sīkdatņu politika

Kas ir sīkdatnes un kapēc tās tiek lietotas?
Sīkdatnes ir mazas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram, Internet Explorer, MozillaFirefox, Safari u.c.) saglabā lietotāja gala iekārtā (datorā, mobilajā tālrunī, planšetē utt.) brīdī, kad lietotājs apmeklē tīmekļa vietni, lai identificētu pārlūkprogrammu vai pārlūkprogrammā saglabātu informāciju vai iestatījumus. Tādējādi ar sīkdatņu palīdzību tīmekļa vietne iegūst spēju saglabāt lietotāja individuālos iestatījumus, atpazīt viņu un atbilstoši reaģēt, ar mērķi uzlabot vietnes lietošanas pieredzi. Lietotājs var atspējot vai ierobežot sīkdatņu izmantošanu, taču bez sīkdatnēm nebūs iespējams pilnvērtīgi izmantot visas vietņu funkcijas.

​1. Obligātās sīkdatnes
Šīs sīkdatnes ļauj brīvi apmeklēt un pārlūkot mājas lapu un izmantot tās piedāvātās iespējas, tajā skaitā iegūt informāciju par pakalpojumiem un iegādāties tos.

​2. Funkcionālās sīkdatnes
Ar funkcionālajām sīkdatnēm vietne atceras lietotāja izvēlētos uzstādījumus, apmeklētās mājaslapas un veiktās izvēles, lai lietotājs varētu ērtāk lietot vietni. Šīs sīkdatnes glabājas lietotāja iekārtā pastāvīgi.

​3. Analītiskās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju par to, kā lietotājs lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk
apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru lietotājs izvēlas, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos, lai noskaidrotu, kas interesē vietnes lietotājus, un varētu uzlabot vietnes funkcionalitāti, padarot to ērtāk lietojamu. Analītiskās sīkdatnes identificē tikai lietotāja iekārtu, taču neizpauž lietotāja identitāti. Šīs sīkdatnes neveic lietotāja identifikāciju un tiek lietotas, lai uzlabotu mājas lapas darbību.

​4. Mērķa (reklāmas) sīkdatnes
Mērķa (reklāmas) sīkdatnes izmanto, lai apkopotu informāciju par lietotāja apmeklētajām tīmekļa vietnēm un piedāvātu tieši konkrētam lietotājam interesējošus pakalpojumus vai adresētu konkrētā lietotāja izrādītajai interesei atbilstošus piedāvājumus. Parasti šīs sīkdatnes ar vietnes īpašnieka atļauju atbilstoši norādītajiem mērķiem izvieto trešās personas, piemēram, Google Adwords. Mērķa sīkdatnes lietotāja galiekārtā tiek uzglabātas pastāvīgi.

​5. Trešo personu sīkdatnes
Trešo pušu sīkdatnes nosaka citas personas (uzņēmumi), kuru pakalpojumus izmanto vai kuru pakalpojumi ir saistīti ar mājas lapu www.pardosanasatslegas.lv Piemēram, daloties ar mūsumājas lapas saturu Facebook, Jūs nosūtat sīkdatnes no šīs tīmekļa vietnes.Trešo pušu sīkdatnes ir ārpus mājas lapas www.pardosanasatslegas.lv apstrādes pārziņa kontroles, un par šīm sīkdatnēm vairāk var uzzināt apmeklējot attiecīgās trešās personas interneta vietni.

​Kā Jūs varat izvēlēties, kuras sīkdatnes apstiprināt, atspējot?
Apmeklējot mājas lapu www.pardosanasatslegas.lv, lietotājam tiek attēlots logs ar ziņojumu par to, ka tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Aizverot šo ziņojuma logu, lietotājs apstiprina, ka ir iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm, to izmantošanas nolūkiem, gadījumiem, kad to informācija tiek nodota trešajai personai.

Attiecīgi, sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir lietotāja piekrišana. Ikvienas tīmekļa pārlūkprogrammas drošības iestatījumos iespējama sīkdatņu ierobežošana un dzēšana. Ņemiet vērā, ka atslēdzot noteiktas sīkdatnes mājas lapas darbība var būt nepilnīga, kā arī nevar atteikties no obligāto un funkcionālo sīkdatņu lietošanas, jo bez tām vietnes un mājas lapas pilnvērtīgas lietošanas nodrošināšana nav iespējama.

Izmaiņas Privātuma politikā un sīkdatņu lietošanā
Personas datu apstrādes pārzinis patur tiesības jebkurā laikā mainīt privātuma politikas un sīkdatņu lietošanas noteikumus, publicējot tos mājas lapā www.pardosanasatslegas.lv sadaļā "Privātuma un sīkdatņu politika".

Pārdošanas panākumu atslēgas logo
(c) Pārdošanas atslēgas 2023.
Privātuma politika
Mikus Timofejevs
mikus (at) mcsaldos.lv
Tel. 29 438 453